Solen skinner fremdeles og egentlig burde jeg så absolutt vært ute i finværet. I stedet befinner jeg meg inne under pleddet med tekoppen i et desperat forsøk på å bli i bedre form til en ny arbeidsuke.
Forskjølelsen har enda ikke sluppet taket, og jeg håper jeg slipper unna influensaen denne gangen slik at jeg bare kan nyte påsken.
Jeg er i gang med å planlegge salget av boligen, men jeg greier jo ikke å la være med å forandre litt (eller fylle på om du vil...) allikevel. Jeg har endelig fått meg til å kaste den visne "palmen", og erstatte det med et stort og etterlengtet oliventre.
Jeg lengter sånn etter våren og sommeren nå at det er ikke bare pastellene som begynner å komme frem fra skuffer og skap, men til og med lavendelen har meldt sin ankomst!
♥
Nå er det snart påske, og jeg gleder meg til etterlengtet tid sammen med familien.
- Gina
Så fint, lite tre! Jeg tar livet av de fleste potteplanter, jeg, så de eneste ekte vi har er gaver fra de som tror vi er i stand til å holde liv i blomster... :p Ønsker deg ei fin uke, håper du blir frisk!
SvarSlett